Wie is wie?

Jan De Meuter

Erevoorzitter

jan.demeuter@sam-tes.be

Dries Storme

Directeur

tel: +32 (0)2 533 98 00
dries.storme@sam-tes.be

 

Lionel De Mol

Verantwoordelijke juridische dienst

tel: +32 (0) 2 533 98 03
lionel.demol@sam-tes.be

Tom Ryken

Jurist

tel: +32 (0) 2 533 98 07
tom.ryken@sam-tes.be

Jessica Rodriguez y Canteli

Juriste

tel: +32 (0) 2 533 97 89
jessica.rodriguezyc@sam-tes.be

Morgane Selis

Juriste

tel: +32 (0)2 533 97 83
morgane.selis@sam-tes.be

Koen De Proft

IT project manager

tel: +32 (0)2 533 98 01
it@sam-tes.be

Denis Collard

IT project manager

tel: +32 (0)2 533 07 44
denis.collard@sam-tes.be

Sylvie Vanmaele

Communicatieverantwoordelijke

tel : +32 (0)2 533 98 04
mob: + 32 (0) 477 54 94 55
sylvie.vanmaele@sam-tes.be

François Janssens

Verantwoordelijke permanente vorming (FPO)

tel: +32 (0)2 533 98 08
fpo@sam-tes.be

Mien De Winter

Communicatie-assistente

tel : +32 (0)2 533 98 09
mob: + 32 (0) 472 83 05 01
mien.dewinter@sam-tes.be

Karen De Windt

Communicatie en FPO assisente

tel: +32 (0)2 533 98 02
fpo@sam-tes.be

Rita Gees

Executive Assistant

tel: +32 (0)2 533 98 00
rita.gees@sam-tes.be

Martine Jonet

Management Assistant

tel: +32 (0)2 533 97 82 
martine.jonet@sam-tes.be

Catherine Deneef

Management assistant

tel: +32 (0)2 533 97 87
catherine.deneef@sam-tes.be